مدل کمد دیواری mdf جدید به همراه قیمت نصب و ساخت

 • admin تاریخ شروع
 • کمد دیواری ام دی اف جدید

  کمد دیواری mdf جز بهترین ایده های طراحی در اتاقهای منزل می باشد که در بازسازی کامل منزل یا ساخت منزل جدید نیز تاثیر بسیاری دارد ، خصوصا برای اتاقهایی که متراژ آن کم باشد زیرا می تواند از شلوغ شدن بیش از حد اتاق جلوگیری کند.

  کمد دیواری فضای زیادی را اشغال نمی کند اما می تواند بسیاری از وسایلهایتان را در دل خودش جای دهد و می تواند برای آویزان کردن و یا نگهداری لباس و … بسیار مفید باشد. در هنگام خرید کمد دیواری و یا سفارش ساخت کمد دیواری mdf باید دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید زیرا قابل تعویض نیستند و شما باید سال ها از آن استفاده کنید .

  در طراحی کمد دیواری بر خلاف تصور بسیاری از افراد باید آیتم های گوناگون را در نظر گرفت. شما در زمانی که کارشناسان ما را برای مشاوره بازدید رایگان به منزل خود فرامی خوانید کارشناسان اولین سوالی که از شما می پرسند این است که این کمد دیواری در چه مواردی مورد استفاده قرار گرفته می شود.

  بر فرض مثال کمد دیواری اتاق کودک خواهد بود و یا بزرگسال فرض کنیم اگر کمد دیواری اتاق برای فردی نوجوان و محصل باشد باید در آن علاوه بر کمد لباس و طبقه بندی و کشو فضایی برای جای کتاب ها و در صورت امکان میز کامپیوتر و یا مطالعه در نظر گرفت اگر کمد دیواری برای اتاق یک زوج باشد و ما فضای کافی را داشته باشیم بهتر است فضا برای هر فرد تفکیک باشد و برای هر کدام یک جای آویز لباس , طبقه بندی یا کشو و در صورت وجود فضا قسمت هایی برای تفکیک کیف و کفش یا کراوات و غیره در نظر گرفت.

  برخی از کارفرمایان نیاز به فضای رخت خواب در کمد دیواری دارند ابعاد معمول یک تشک 180 سانتی متر در 90 سانتی متر است پس ما باید برای آن عمقی حدود 60 سانتی متر ( اگر تشک دو بار تا شود ) و طولی حداقل 90 سانتی متر در نظر بگیریم.

  مدل کمد دیواری mdf

  عکس 14مدل کمد دیواری جدید و زیبا را قرار داده ایم تا شما برخی از نمونه ها را ببینید :
  komod-divari.jpg

  komod-divari-2.jpg

  komod-divari-4.jpg

  komod-divari-5.jpg

  komod-divari-6.jpg

  komod-divari-11.jpg

  komod-divari-15.jpg

  این طرح از مدل کمد دیواری برای اتاقهایی با فضای کوچک استفاده می شود .
  komod-divari-16.jpg

  komod-divari-17.jpg

  komod-divari-18.jpg

  مدل کمد دیواری زیر از چوب MDF های گلاس ساخته شده است .
  komod-divari-19.jpg

  komod-divari-20.jpg

  komod-divari-24.jpg

  komod-divari-25.jpg


  برای سفارش کمد دیواری ، کافیست با شماره ما تماس بگیرید . ما آماده برطرف کردن نیازهای چوبی ( MDF ) شما هستیم .