سوالات متداول در مورد اهدا و دریافت تخمک

 • dr.yavari تاریخ شروع
 • سوال در مورد اهدا و دریافت تخمک

  اهدای تخمک یا IVF ؟ کدام بهتر است ؟

  هر دو نوعی کمک مالی و تصویب لذات والدین را به همراه دارد .والدین آینده نگر باید بر جنبه های دراز مدت ، مانند چگونگی تصمیم گیری بر زندگی خانوادگی خود تمرکز کنند.

  من از تخمک اهدایی استفاده کردم ، چه زمانی باید به فرزندم بگویم؟

  تصمیم گیری در مورد اینکه چه زمانی به فرزندانتان بگویید ، بستگی به ترجیحات شما دارد ، هر چند کارشناسان در برخی موارد در زندگی کودک به افشاگری می پردازند. همچنین ممکن است پیش از آن که به فرزندان بگوییم به آن ها کمک کند تا اطلاعات را به راحتی در طول زمان جذب کنند و تا حدی برای درک فرایند آماده شوند.

  چگونه دریافت کنندگان پس از استفاده از تخمک های اهدایی احساس ناراحتی می کنند؟

  از دست دادن ژنتیک خود یک گام چشمگیر در بسیاری از زنان است. خبر خوب این است که استفاده از سلول های تخمک خود زن به او دل گرمی می دهد ، این بخشی طبیعی در روند درمان است و بساری از زنان می دانند که پس از چند ماه ، پدر و مادر در مورد ژنتیک 100 % نیستند.

  به یاد داشته باشید که اهدا کننده ممکن است منبع ژنتیکی DNA باشد ، اما او مادر نیست. شما کسی هستید که مادر است ، صرف نظر از اینکه آیا کودک اهدایی یا زیست شناخته شده است.
  women-question.png

  جنبه دیگری که باید در نظر داشت این است که همه چیز در مورد ژنتیک نیست. اگر چه ممکن است کودک به دریافت کننده تخمک های اهدایی وابستگی ژنتیکی نداشته باشد به این علت که آن ها اطلاعات ژنتیکی مشابهی را به اشتراک نمی گذارند ، اما کودک تحت تغییرات اپی ژنتیکی قرار می گیرد که در رحم انجام می شود.
   
  آخرین ویرایش توسط مدیر